Ersa SRC Eğitim Kurumu Milli Eğitim  Bakanlığı tarafından resmi olarak yetkilendirilerek  Mesleki Yeterlilik Eğitimleri vermek üzere kurulmuştur.

Kaliteli eğitim anlayışını ilke edinen  kurumumuz , deneyimli  ve uzman kadrosu ile SRC, ODY, ÜDY  yetki belgeleri için gerekli mesleki yeterlilik eğitimlerini uygulamakta, sınavlarda %100 başarıyı hedeflemekte , en önemlisi  lider ve gelişmekte olan bir çok firmaya ,yöneticilerine , şoför personellerine ve siz şoförlere  ulaştırma faaliyetlerindeki sağlıklı işleyiş kurallarının tam olarak öğretilmesi  ve kazandırılmasını sağlamaktadır.

Çağdaş alt yapımızla ve alanında en iyisi olan profesyonel kadromuzla  hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliği arttırabilmek adına sürekli kendimizi geliştirdik.Avrupa Birliği uyum yasaları çerçevesinde düzenlenen yasal mevzuatlar  takip edilerek  doğru ve ,güncel bilgilere hakim olan  kurumumuz güvenilirllik kazanmış ,herkesin tercih ettiği bir kurum olmuştur.

Sektörün Öncü kurumu olmak ve bu başarılarımızı devam ettirebilmek için hizmet kalitesini düşürmeden ,güleryüz ile doğrulardan ödün vermemeyi ilke edindik.Sizinde bize katılıp ‘ Bilinçli sürücü ‘ olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.